Personal

Avdelningen för Material och tillverkning

Donya Ahmadkhaniha

Ann-Louise Andersen

  • Forskare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB

Nils-Eric Andersson

Ilia Belov

  • Universitetslektor, Docent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • ilia.belov@ju.se
  • +46 36-10 1686

Jörgen Bloom

  • Laboratorieingenjör
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jorgen.bloom@ju.se
  • +46 36-10 1683

Toni Bogdanoff

Jonas Bäckman

Haiping Cao

  • Forskarassistent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • haiping.cao@ju.se
  • +46 36-10 1655

Arne Dahle

  • Professor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • arne.dahle@ju.se
  • +46 36-10 1928

Attila Dioszegi

Björn Domeij

Vasilios Fourlakidis

Rohollah Ghasemi

Ehsan Ghassemali

  • Tillförordnad Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • ehsan.ghassemali@ju.se
  • +46 36-10 1692

Peter Gunnarsson

Åsa Hansen

  • Forskningsassistent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • asa.hansen@ju.se
  • +46 36-10 1645

Juan-Carlos Hernando

Johan Jansson

Anders Jarfors

Peter Leisner

Taishi Matsushita

  • Tillförordnad Universitetslektor, Docent
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • taishi.matsushita@ju.se
  • +46 36-10 1697

Esbjörn Ollas

Jakob Olofsson

  • Universitetslektor, Forskarstudieledare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jakob.olofsson@ju.se
  • +46 36-10 1659

Santiago Pinate

Salil Makarand Sainis

Jorge Santos

Salem Seifeddine

Dimitrios Siafakas

Jacob Steggo

  • Utvecklingsingenjör
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jacob.steggo@ju.se
  • +46 36-10 1553

Ingvar L Svensson

Jozsef Tamas Svidro

Judit Svidro

Magnus Wessén

Mohammadereza Zamani

Caterina Zanella

Baiwei Zhu

  • Doktorand
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • baiwei.zhu@ju.se
  • +46 36-10 1753

Mattias Östklint

Sidan uppdaterad 2018-03-16






Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information