Personal

Avdelningen för Industriell produktutveckling, produktion och design

Claudia Alayon

Magnus Andersson

Samuel André

Jonas Bjarnehäll

Fredrik Elgh

  • Professor, Forskningsledare
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • fredrik.elgh@ju.se
  • +46 36-10 1672

Lars Eriksson

Olof Granath

  • Tekniklektor, Avdelningschef
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • olof.granath@ju.se
  • +46 36-10 1749

Daniel Hegestrand

Tim Heikkinen

Glenn Johansson

Joel Johansson

Carl-Johan Jonsson

Mahmood Reza Khabbazi

Conny Larsson

Linda Lundeholm

Morteza Poorkiany

Djordje Popovic

Dag Raudberget

Bengt-Göran Rosen

Carin Rösiö

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • carin.rosio@ju.se
  • +46 36-10 1638

Roaa Salim

  • Doktorand
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • roaa.salim@ju.se
  • +46 36-10 1666

Roland Stolt

  • Universitetslektor
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • roland.stolt@ju.se
  • +46 36-10 1677

Victor Strandgren

Leif Svensson

Jonny Tran

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • jonny.tran@ju.se
  • +46 36-10 1674

Julia Trolle

  • Universitetsadjunkt
  • Tekniska Högskolan i Jönköping AB
  • julia.trolle@ju.se
  • +46 36-10 1670

Christoffer Wadman

Alexander Vestin

Paraskeva Wlazlak

Sidan uppdaterad 2018-09-14






Genom att surfa vidare på JU.se godkänner du att vi använder cookies. Mer information